Grzejniki elektryczne

Grzejniki zasilane elektrycznie to w ostatnich latach bardzo prężnie rozwijający się segment rynku produktów grzewczych. Dynamiczny wzrost wynika z kilku czynników. Jednym z nich jest przechodzenie części użytkowników na ogrzewanie elektryczne wykorzystujące do zasilania źródła ciepła energię pozyskiwaną z przydomowych OZE -  instalacji fotowoltaicznych.

Ważą zaletą grzejników elektrycznych jest łatwość ich instalacji i użytkowania - nie ma konieczności wykonywania całej instalacji centralnego ogrzewania, związanego z tym rozprowadzania instalacji po domu, a także co ważne zwłaszcza przy niewielkich domach nie ma konieczności wygospodarowania pomieszczenia pełniącego rolę kotłowni. Grzejniki elektryczne mogą być zasilane z istniejącej instalacji elektrycznej poprzez podpięcie do najbliższego gniazda elektrycznego.

Kolejna ważną zaleta jest możliwość łatwego sterowania i programowania pracy grzejników oraz niezależność ogrzewania w poszczególnych pomieszczeniach – nie ma konieczności uruchamiania „całego systemu” żeby szybko podnieść temperaturę np. w łazience czy sypialni.

Zwiększone zainteresowanie grzejnikami elektrycznymi sprawiło że producenci odpowiedzieli na ten trend wprowadzeniem na rynek nowych modeli znacznie atrakcyjniejszych wizualnie niż te dostępne na rynku jeszcze kilka lat temu tworząc zupełnie nowy dział - dekoracyjne grzejniki elektryczne.

Prezentowane w naszym sklepie grzejniki elektryczne to zaledwie niewielki fragment tego co jest w chwili obecnej dostępne dla klientów wybierających takie źródło ogrzewania. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani grzejnikami elektrycznymi zapraszamy do zapoznania się z oferta sklepu www.grzejnikielektryczne.pl - prezentowane tam produkty to kompletny przegląd tego segmentu. Zapraszamy również do kontaktu z nami – chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania i zaproponujemy atrakcyjne ceny na wybrane modele grzejników.


Aktywne filtry