H60 H - Glamox

Producent

Glamox
Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

H60 H - Glamox

H60 H - Glamox

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Dekoracyjny grzejnik pokojowy H60 H to niezwykle elegancki model firmy Glamox o szklanym froncie dzięki czemu będzie eleganckim akcentem w twoim domu. Postaw na jakość i wybierz produkt marki Glamox, która od lat zajmuje się ogrzewaniem elektrycznym.

Przedni panel grzejnika H60 H wykonany jest ze szkła hartowane tak by przetrwał najgorsze warunki oraz był odporny na wszelkie uszkodzenia. Do wyboru mamy najbardziej eleganckie kolory takie jak biały oraz czarny, które są najlepszym wyborem do każdego wyrafinowanego pomieszczenia. Firma Glamox zasłynęła ze swojej specjalizacji w ogrzewaniu elektrycznym, dlatego też nic w tym dziwnego, że ich produkty w tym H60 ma nowoczesne rozwiązania takie jak zdalne sterowanie ciepłem poprzez podłączenie go do sieci w swoim domu. Duża powierzchnia grzewcza zapewnia dużą ilość ciepła w krótkim czasie, jednocześnie zapewnia świetny przewiew powietrza. Standardowo grzejnik montowany jest na ścianie na stałe, jednak istnieje również możliwość zamontowania na nóżkach, stając się modelem wolnostojącym.

Termostat WT zastosowany w tym modelu pozwala nie tylko na zdalne sterowanie, ale również ma wiele innych możliwości. Pozwala m.in. na wcześniejsze zaprogramowanie tak, aby automatycznie obniżał lub podwyższał temperaturę. Potrafi określić temperaturę, która zapewni optymalne zużycie energii, a wszystko to na czytelnym wyświetlaczu.

Wysokość mmSzerokość mmMoc W
340606400
340676600
340790800
3408501000
34010241200