Lista produktów marki Zehnder

Marka Zehnder nie uznaje kompromisów; szczególnie zauważalne jest to po przyjrzeniu się jej imponująco długiej historii, a także każdemu z produktów z osobna – da się wówczas zauważyć, że głównym założeniem firmy jest jakość, wydajność, bezpieczeństwo i ponadczasowość. Nic więc dziwnego, że jej początki sięgają już roku 1923. Wtedy to bracia Zehnder wpadają na pomysł stworzenia swego pierwszego biznesu, który na przestrzeni lat ewoluował tak bardzo, plasując markę wśród niezaprzeczalnych liderów na rynku grzewczym. Mimo, że na początku lat 20. rodzinna spółka zaczynała od produkcji motocykli, już niecałą dekadę później rozpoczęła pracę nad pierwszymi grzejnikami stalowymi – doskonałą alternatywą dla popularnych wówczas modeli żeliwnych.

W 1980 roku marka Zehnder wypuściła na rynek pierwszy, nie tak popularny jak dziś, grzejnik łazienkowy Zehnder Universal: jego profile grzewcze ułożone były poziomo i przystosowane do służenia za wieszaki. Odrobinę później powstały zaś dwa warianty dekoracyjne, pionierskie na światowym rynku: Zehnder Art Deco oraz Zehnder Sculptur.

Dzięki tak intensywnej pracy i rozwojowi, do dziś możemy cieszyć się grzejnikami marki, zarówno nowopowstającymi modelami, jak i tymi, które są już kultowe – na przykład Zehnder Charleston Relax.

Aktywne filtry