Lista produktów marki Luxrad

Firma LUXRAD Polska Mazur i Wspólnicy Spółka Jawna jest to firma zajmująca się produkcją grzejników ogólnego zastosowania już od 20 lat. Tradycja dobrej jakości przy jednoczesnym innowacyjnym zastosowaniu nowych technologii zapewniły spółce ugruntowaną pozycję na rynku grzejników. LUXRAD produkuje grzejniki zarówno pokojowe, łazienkowe, SN jak również chromowane czy basic.

Pierwszy zakład powstał w 1996 roku w Komorowie i od tamtego czasu stale się powiększa eksplorując rynki krajowe i zagraniczne. Warto dodać, iż w całości produkcja grzejników odbywa się w Polsce tak, aby zagwarantować klientom najwyższą jakość oferowanych produktów.  Wciąż powiększająca się firma LUXRAD korzystając z najnowszych technologii oraz doświadczeń zdobytych na rynkach europejskich stara się, aby oferowane produkty spełniały nie tylko swe funkcje grzewcze, lecz również stanowiły element ozdobny, kóry dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Do produkcji Spółka używa najwyższej jakości materiałów czego dowodem jest oferta 6 lat gwarancji na zakupiony towar. Dodatkowo przy zakupie zaworów firmy oferta przedłuża się na dodatkowe 2 lata.

Spółka poza produkcją grzejników oferuje także zawory termostatyczne, wieszaki grzejnikowe, jak również grzałki, które dodatkowo można zamontować na produktach.

Przy produkcji natomiast wykorzystuje nowoczesną technologię Wulkan, która wykorzystuje zasadę konwekcji. Technologia ta polega na zastosowaniu dwuściennych rurek wypełnionych wodą. Umożliwia to powstanie swego rodzaju komina ciepłego powietrza, która dodatkowo zwiększa moc grzewczą kaloryfera.

Grzejniki pokojowe oferowane przez firmę umożliwiają różnorodną aranżację pomieszczeń nie tylko pod względem kształtu czy ogólnego innowacyjnego wyglądu kaloryfera, lecz także użytkownik posiada do wyboru kolor kupowanego produktu. Warto zauważyć iż producent oferuje nie tylko kolory z całej palety barw RAL liczącej wiele wariantów, lecz także kolory specjalne.

Firma LUXRAD oferuje również wiele innowacyjnych metod, dzięki którym może zagwarantować dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Mianowicie zaliczyć można do nich:

  • grafiki na szkle;
  • okleiny;
  • chrom galwaniczny;
  • stal nierdzewna.


Aktywne filtry