2012 Slim - Atlantic

Producent

Atlantic
Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

2012 Slim - Atlantic

2012 Slim - Atlantic

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Klasyczna forma drabinki w „odchudzonej” wersji 2012 Slim od norweskiej marki Atlantic, która mimo swojej węższej budowie nadal pozostaje równie funkcjonalna co jej pierwotna wersja. Elektryczne zasilanie pozwala na znacznie więcej możliwości niż zwykłe wersje.

Wąska budowa 2012 Slim pozwala na znacznie większą swobodę umiejscowienia grzejnika, zachowując odpowiednią wysokość oraz świetną moc grzewczą. Grzejnik posiada specjalną funkcje Boost dla wszystkich tych, którzy obawiają się, że moc może być za niska. Funkcja ta umożliwia na ogrzanie łazienki w błyskawicznym czasie. Istnieje również możliwość wcześniejszego zaprogramowania grzejnika, tak by uruchamiał funkcje Boost w określonym czasie. Dodatkowo termostat posiada również inne ciekawe opcje jak Frost mode oraz Suszenia stworzoną do suszenia o określonych porach dnia tygodnia.

Standardowo grzejnik jest dostępny w kolorze białym, który jest idealnym wyborem do każdej łazienki dzięki swojej neutralności. Sama konstrukcja została wykonana ze stali wysokogatunkowej, stworzonej do najbardziej wilgotnych warunków.

Wysokość mmSzerokość mmMoc W
798400300
1248400500