2012 Classic - Atlantic

Producent

Atlantic
Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

2012 Classic - Atlantic

2012 Classic - Atlantic

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Popularna i sprawdzona forma grzejnika drabinkowego 2012 Classic marki Atlantic, która nigdy nie zawodzi swoją funkcjonalnością oraz jakością. Elektryczne zasilanie zapewni ciepło cały rok, dodatkowo wspierany jest przez specjalną funkcje Boost.

Grzejnik 2012 Classic dostępny jest w najbardziej popularnych rozmiarach, które mają idealnie optymalną powierzchnię do ogrzewania łazienki. Funkcja Boost, która wyróżnia grzejnik 2012 Classic oraz inne produkty Atlantic umożliwia osiągnięcie wymaganej temperatury w błyskawicznym czasie. Możliwe jest również wczesne zaprogramowanie tak, aby grzejnik sam uruchamiał funkcje Boost. 2012 Classic podobnie jak inne drabinki sprawdza się świetnie jako suszarka, lecz to dzięki podłączeniu elektrycznemu ta funkcja staje się olbrzymim atutem poprzez możliwość suszenia przez cały rok oraz programowalnej funkcji suszenia każdego dnia.

Cała budowa została wykonana ze stali wysokogatunkowej tak, aby przetrwał przez długie lata w najwilgotniejszych łazienkach. Dostępny jedynie w kolorze białym jako neutralny kolor. W zestawie znajdują się uchwyty mocujące.

Wysokość mmSzerokość mmMoc W
998480500
1453480750