Pokojowy grzejnik Flatline - Vasco

Producent

Vasco
Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Pokojowy grzejnik Flatline - Vasco

Pokojowy grzejnik Flatline - Vasco

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Grzejnik Flatline firmy Vasco to rozwiązanie idealne do każdego z wnętrz, w których ceniona jest dyskrecja i nienachalność tego typu wyposażenia; model jest zupełnie neutralny, może więc znaleźć się w eleganckiej sypialni czy salonie, ale również każdym biurze, gabinecie, oraz różnego rodzaju instytucjach. Jego front jest zupełnie płaski i gładki, dzięki czemu dziecinnie prosty do utrzymania w czystości. Kilka typów, w jakich produkowany jest Flatline pozwoli na optymalne dopasowanie mocy i pracy grzejnika do każdych potrzeb i metrażu pomieszczenia.

Dane techniczne:

Naścienny model Flatline wykonany został z najwyższej jakości stali. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 bar, dopuszczalna temperatura pracy zaś – 110 stopni Celsjusza; jego przyłącza umożliwiają podłączenie go od dołu lub boku. Wykonano go przy pomocy zgrzewania oporowego, pokryto podkładem kataforetycznym, oraz farbą proszkową, epoksydowo – poliestrową.

Flatline dostępny jest w trzech typach:

  • T21s – dwie płyty, jeden konwektor,
  • T22 – dwie płyty, dwa konwektory,
  • T33 – trzy płyty, trzy konwektory.

Standardowe wyposażenie grzejnika Flatline:

W zestawie z grzejnikiem znajduje się komplet konsol do montażu naściennego, wkładka zaworowa M30x1,5, chromowany, ozdobny odpowietrznik, a także korki zaślepiające.

Flatline może również zostać uzupełniony o specjalne, dedykowane poręcze – idealne rozwiązanie do wieszania i suszenia ręczników w łazience.