Quaro - Zehnder

Producent

Zehnder
Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Quaro - Zehnder

Quaro - Zehnder

* Pola wymagane

Zamknij albo 

„Prostota kształtów, konsekwentna powściągliwość wyglądu. Minimalistyczna forma grzejnika Zehnder Quaro doskonale wkomponuje się w wystrój nowoczesnej łazienki.”

Słowa producenta idealnie opisują wygląd grzejnika Quaro – drabinki świetnej dla zwolenników nowoczesności i minimalizmu; nie jest to jednak jeden z tych produktów, które swą surowością przytłoczą wnętrze – Quaro jedynie dyskretnie podkreśli jego charakter, pozwalając wybrzmieć również pozostałym, znajdującym się w nim dodatkom. Dzięki prostocie budowy śmiało znaleźć się może również w kuchni czy innych pomieszczeniach, wszędzie okaże się niezwykle funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.

Ogromną zaletą modelu jest możliwość zamontowania go zarówno w tradycyjnej, naściennej wersji, jak i wykorzystania go jako ściankę działową, która pozwoli na symboliczne, wizualne oddzielenie dwóch części pomieszczenia. Quaro w wersji ze szczotkowanej stali nierdzewnej posiada dużą odporność na korozję, dzięki czemu znajdzie swoje miejsce we wnętrzach o zwiększonej wilgotności. Szeroki wachlarz dostępnych wykończeń i kolorów z palety Zehnder umożliwi dopasowanie do każdego stylu i indywidualnego gustu właściciela.

Zasilanie grzejnika

Kolejnym, ogromnym atutem jest występowanie grzejnika Quaro w wersji z trzema rodzajami zasilania: wodnym, podłączanym poprzez przyłącze dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm, oraz przyłącza z lewej lub prawej strony; całkowicie elektrycznym, umożliwiającym pracę modelu przez cały rok i błyskawiczną, precyzyjną zmianę temperatury; wodno – elektrycznym, które łączy w sobie cechy obu poprzednich wariantów.

Ogromna ilość dostępnych rozmiarów pozwoli na idealne dopasowanie grzejnika do metrażu pomieszczenia.