Grzejnik Nobis - Zehnder

Producent

Zehnder
Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Grzejnik Nobis - Zehnder

Grzejnik Nobis - Zehnder

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Grzejnik Nobis to propozycja marki Zehnder dla amatorów klasyki i stylu retro. Idealne połączenie lekkości ze szlachetnością, oraz wyważenie elegancji i funkcjonalności znajdzie swoje miejsce w każdej łazience, której właściciele poszukują niewymuszonej klasy.

Nobis to niezwykle praktyczna drabinka łazienkowa, przystosowana do wykorzystywania również jako wieszak oraz suszarka na ręczniki; odpowiednie, przemyślane rozmieszczenie elementów skutkuje ogromną wygodą użytkowania, a najwyższa jakość i wydajność - zadowoleniem z pracy grzejnika.

Budowa modelu

Drabinka Nobis składa się z poziomych profili grzewczych o okrągłym przekroju, które znajdują się wewnątrz prostokątnej konstrukcji - „ramy”, utworzonej z kolektorów. By jednak całość nie sprawiała zbyt surowego i przytłaczającego wrażenia, jej rogi zostały lekko zaokrąglone; łączenia rur zakryte zostały ozdobnymi elementami. Profile grzewcze rozłożono w dość dużych odstępach, dzięki czemu wieszanie ręczników staje się jeszcze łatwiejsze.

Informacje techniczne

Grzejnik dostępny jest zarówno w wersji z zasilaniem wodnym, jak i całkowicie elektrycznym. Pierwsze rozwiązanie podłączane jest za pomocą popularnego przyłącza dolnego środkowego z rozstawem osi równym 50 mm; oba odporne są na korozję, dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału, oraz pokryte elegancką powłoką galwaniczną. Nobis wodny produkowany jest w rozmiarze 965 mm x 500 mm oraz 1520 mm x 500 mm, elektryczny zaś – 1104 mm x 500 mm.